2020-10-11T16:15:29

U qelluan nga nje motor, plagosen babe e bir ne Shkoder

Просмотров: 277 • 11.10.2020
23 1

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e së dielës në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Dobraçit pranë stacionit të pompave.

Tvklan.al ka mësuar se nga ngjarja kanë mbetur të lënduar dy persona. Gazetarja e Tv Klan, Emi Kalaja, raporton se të plagosurit janë Xhelal dhe Mentor Hasanaj. Ata janë qëlluar nga një motor papaq pranë rrethrrotullimit të “5 heronjve”.

Dy të plagosurit udhëtonin me një makinë të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe me targa AA 019 J. Mësohet se Mentor Hasanaj është shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe.

Aktualisht nuk dihen motivet e kësaj ngjarje të rëndë, por policia është vënë në kërkim të autorëve. /tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/
Еще

Похожие видео

Новинки

SN8 3 Raptor Pre-Burn or Last Second Abort?

Просмотров: 14 895

Добавлено: 19.10.2020

RAPIDFIRE - Thales

Просмотров: 186

Добавлено: 19.10.2020

Samolot roztrzaskał się na pasie startowym! [Katastrofa w przetworzach]

Просмотров: 3 996

Добавлено: 19.10.2020

Motion Blur, Shutter Speed, & 180° Shutter Angle // TESTING the RULES!

Просмотров: 6 066

Добавлено: 19.10.2020

iPhone в мире самокатов

Просмотров: 38 577

Добавлено: 19.10.2020

Incendios en Córdoba: el fuego avanza sobre la aerosilla de Los Cocos

Просмотров: 115

Добавлено: 19.10.2020